Referencje

1.

REFERENCJE

 
W dniach 12-14 października 2012 r. mieliśmy przyjemność korzystać ze szkolenia Biomedeo, którego tematem było Krzewienie kultury zdrowego odżywiania

Osoby oddelegowane przez naszą Fundację były zauroczone zarówno miejscem, gdzie szkolenie przebiegało, w folwarku Cyziówka na Podkarpaciu, jak i wiedzą jaką tam uzyskali nt. Istoty zdrowego żywienia.

Tematyka szkolenia była interesująca zarówno dla uczestników zdrowych, jak i tych dotkniętych różnego rodzaju chorobami, w tym także chorych na raka.

Wiedza, jaką podzieliła się z uczestnikami Pani Bożena Rząsa pomogła uczestnikom zrozumieć skąd tak na prawdę biorą się wszystkie choroby i jaką rolę odgrywa w życiu człowieka woda i zdrowa żywność.

Szkolenie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze. Pani Bożena pokonała raka 23 lata temu i podzieliła się wiedza, oraz własnymi doświadczeniami  udzieliła wskazówek jak zwyciężyć raka odpowiednią dietą. Uczestnicy dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat żywienia pacjentów na oddziałach onkologiczny, po operacjach podaje się pacjentom niestety „dmuchane bułki”.

Zarówno zarząd, jak i nasi oddelegowani uczestnicy są bardzo zadowoleni z pobytu na szkoleniu, jesteśmy zainteresowani kolejnymi tematami z zakresu zdrowego odżywiania i techniki sporządzania posiłków.

Możemy zdecydowanie polecić takie szkolenia z Panią Bożeną instytucją jak i osobom prywatnym.

 

Fundacja na rzecz pomocy społecznej
„PROMYK”
www.fundacjapromyk.com/

2.

BYŁO REWELACYJNIE !!!!

 
W dniach 12-14 października uczestniczyłam w I warsztatach zdrowotnych organizowanych przez Biomedeo. Zarówno miejsce warsztatów – przepiękny Folwark Cyziówka wraz z cudownym iście jesiennym lasem – jak i osoba Prowadzącej – Pani Bożeny Rząsy przerosły moje najśmielsze oczekiwania! Z tak dogłębną znajomością tematu, wręcz aptekarską dbałością o najdrobniejsze – a jakże istotne! – szczególiki nie spotkałam się nigdy w życiu.

Pani Bożena jest dla mnie absolutną „ALFĄ i OMEGĄ” w dziedzinie profilaktyki zdrowia, zdrowego odżywiania i „leczenia dietą” problemów zdrowotnych. Jej wiedza jest nie tylko „polska”, ale prosto z najnowszych wydań książkowych w USA, które czyta w oryginale! Wszystko co mówiła, było bezcenne, a wiedziała co mówi, bo jej PRAKTYKA jest 20-letnia!

I do tego przepyszna kuchnia; potrawy zdrowe, w 100% odżywiające nasze ciało.

Podsumowując: pieniądze wydane na warsztaty były jednymi z najlepiej zainwestowanych pieniędzy we własne zdrowie i satysfakcjonujące życie.

 

Anna Drajewicz
Przewodnicząca PTSR ; O/Podkarpacki
www.ptsr.org.pl

 
logo biomedeo
 
 
Nasza misja - Twoje zdrowie!