Misja

Krzewienie kultury zdrowego odżywiania

W dobie ogromnego przepływu informacji tak trudno jest odnaleźć coś naprawdę wartościowego.

O tym, co jest ważne dowiadujemy się dopiero, gdy to bezpowrotnie stracimy. Właśnie dlatego tak bardzo zależy nam na promowaniu zdrowego odżywiania i stylu życia, które nie tylko pozwoli zachować siły witalne na długie lata, ale też skutecznie wspomoże powrót do zdrowia podczas walki z chorobą.

Zdrowie jest najważniejsze!

Misja Biomedeo

 

Żyj ze wszystkich sił!

 

Nasza Idea to uświadamianie jak największej grupie osób, jak bardzo to, co spożywamy ma wpływ na cały ludzki organizm, zdrowie, samopoczucie i siły witalne.

W XXI wieku  nasz organizm i nasze komórki głodują, pomimo że spożywamy nadmierne ilości pokarmu. Jemy za dużo, jednocześnie nie odżywiając naszego ciała.

 

Misja Biomedeo - zdrowie jest najważniejsze

Dlaczego tak się dzieje?

Mało kto zdaje sobie sprawę, iż wysoko przetworzona żywność do której przyzwyczaiły nas reklamy i szybki sposób życia nie zawierają w zasadzie żadnych składników odżywczych, to tak, jakbyśmy jedli papier.

Nasz organizm potrzebuje:

  • Pełnowartościowych białek
  • Pełnowartościowych tłuszczy
  • Pełnowartościowych węglowodanów
  • Pełnowartościowych witamin i minerałów

 

Szkolenia Biomedeo skierowane są do każdego, komu zależy nie tylko na pięknym wyglądzie, ale także świetnym samopoczuciu i pełnym zdrowiu. Wiedza, którą przekazujemy pozwala na indywidualne dopasowanie pożywienia w zależności od potrzeb organizmu. Po zastosowaniu naszych wskazówek poczujesz się rewelacyjnie!

Szczególną troską obdarzamy również osoby , zmagające się ze swoimi dolegliwościami,chorobami , a  przede wszystkim ludzi walczących z rakiem. Odpowiednio przygotowane posiłki nie tylko łagodzą objawy chemio i radioterapii, ale również wspomagają oczyszczanie i regenerację organizmu.

Nasza wiedza i doświadczenie zaczyna się od jakości wody, którą spożywamy, przechodząc przez wszystkie rodzaje pokarmów, analizując różne grupy produktów spożywczych, a kończy się na ścieżkach prowadzących do zdrowia i wygranej z chorobą.

….więc nie ważne, ile masz lat, czy jesteś zdrowy, czy chory, czym zajmujesz się w życiu i jak wygląda Twoje życie prywatne.

 

O zdrowie powinien dbać każdy z nas, bo nikt za nas tego nie zrobi! Każdy kto kiedykolwiek był chory wie, że bez zdrowia wszystko inne traci swoją wartość….

 

 
logo biomedeo
 
 
Nasza misja - Twoje zdrowie!